Održan koncert natjecatelja

U ponedjeljak, 28. svibnja u koncertnoj dvorani naše škole održali smo koncert natjecatelja. Na koncertu su nastupili učenici koji su osvojili nagrade na regionalnim,državnim i međunarodnim natjecanjima u školskoj godini 2017./2018.

Prije početka koncerta okupljene učenike i građane našega grada pozdravio je ravnatelj naše škole; Antonio Brzica te zamjenica gradonačelnika, Sanja Mrzljak Jovanić.

Nagrađeni učenici koji su nastupili na koncertu:

• Ivan Rončević, učenik 2. razred harmonike i mentor Silvija Gumbarević. Ivan je osvojio na 56. Hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa regionalno III. nagradu, Hrvatsko natjecanje „Mladi Padovec“ u Novom Marofu II. nagradu i na 9. hrvatskom natjecanju iz harmonike u Daruvaru II. nagradu.
  • Tamara Mendroš, učenica 2. razred violine i mentorica Ines Jagec.
    Tamara je na Međunarodnom natjecanju „Sonus“ održanom u Križevcima osvojila  nagradu.
  • Leona Lončarević, učenica 4. razred klavira i mentor Miloš Cvjetković.
    Leona je osvojila na Virovitičkoj klavirijadi II. nagradu
  • Ena Knežević, učenica 5. razred saksofona i mentor Ivan Manjkas.
    Ena je 56.hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa regionalno osvojila II. nagradu
  • Lorena Novković, učenica 4. razred trube i mentorica Jelena Škvorc.
    Lorena je na 56. Hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa regionalno osvojila II. nagradu.
  • Lana Potalec, učenica 1. razreda klarineta iz PO Orahovica i mentorica Petra Fürnstein. Lana je na Hrvatskom natjecanju „Mladi Padovec“ održanom u Novom Marofu osvojila nagrada.
  • Marko Marković, učenik 2. razred harmonike i mentor Robert Čavlović.
    Marko je na Hrvatskom natjecanju „Mladi Padovec“ održanom u Novom Marofu osvojio  II. nagradu. 43. Međunarodni susret harmonikaša održanom u Puli osvojio  II. nagradu. Na 9. Hrvatskom natjecanju  iz harmonike koje se održalo u Daruvaru osvojio II. nagradu
    Markov najveći uspjeh je  Međunarodno natjecanje „Sonus“  održano u Križevcima gdje je osvojio  I. nagradu.
  • Toni Podnar, učenik 1. razreda harmonike i mentor Robert Čavlović.
    Toni je na Međunarodnom natjecanju „Sonus“ osvojio I I. nagradu. Na Hrvatskom natjecanju „Mladi Padovec“ II. nagradu., Na 43. Međunarodno susretu harmonikaša II. nagradu i na  hrvatskom natjecanju  iz harmonike I. nagradu i certifikat tj. poziv na međunarodno natjecanje u Sloveniju koje će se ove godine održati u Novom Mestu.
  • Antonia Leko, Ema Čapo, Mia Ćalić, učenice razred i Viktorija Sertić, učenica 5. razred tambure i mentorica Korana Perlić. Učenice su na
    56. Hrvatskom natjecanju učenika i studenata glazbe i plesa komorni sastavi na  regionalnoj razini osvojile I. nagradu, a na državnoj razini  III. Nagradu i na, 5. Međunarodnom natjecanju tamburaša u Požegi, učenice su osvojile  II. nagradu.

Fotografije sa koncerta možete pogledati u našoj fotogaleriji.

objavio: Andrea Kligl   datum: 30. 5. 2018.

« Ožujak 2024 »