Županijska smotra mladih glazbenika Virovitičko- podravske županije

Učenici GŠ Milka Kelemena osvojili su nagrade i priznanja na smotri u disciplini solfeggio.

20. studenog 2018. naši učenici sudjelovali su na 1. Županijskoj smotri mladih glazbenika Virovitičko- podravske županije u disciplini solfeggio. Domaćin smotre bila je Glazbena škola Jan Vlašimsky Virovitica. Učenike su pratili učitelji Marin Vučković, Sara Mojzeš i Andrea Kligl.

Sudjelovali su sljedeći učenici: 2.r.- Dora Bačani, Toni Podnar, Gabriel Radić, Jakov Vašiček, Tena Jurlina; 3.r.- Damjan Krupa, Lana Fotez, Iva Lovčanin, Lana Mandl, Lorena Oužecky; 4.r.- Ivan Rončević, Lara Vuk; 5.r.- Lorena Novković, Leona Lončarević; 6.r.- Ena Knežević, Karlo Križek; PO Orahovica 5.r.- Borna Gernhard.

Učenici GŠ Milka Kelemena Slatina osvojili su sljedeće nagrade: Dora Bačani, 2.r., u I. kategoriji osvojila je II. nagradu sa 84,32 bodova, učiteljica Sandra Pavić. Damjan Krupa, 3.r., u II. kategoriji osvojio je I. nagradu sa 95,88 bodova, učiteljica Andrea Kligl. Lorena Novković, 5.r., u IV. kategoriji osvojila je III. nagradu sa 72,29 bodova, učiteljica Sandra Pavić. Borna Gernhard, učenik 5.r u PO Orahovica., u IV. kategoriji osvojio je I. nagradu sa 92,18 bodova. Učitelj Dražen Kovačević.

Čestitamo svim učenicima na osvojenim priznanjima i nagradama te njihovim učiteljima!

Fotografije sa smotre možete pogledati u foto-galeriji!

objavio: Andrea Kligl   datum: 20. 11. 2018.