Održani Božićni koncerti

17. i 18. prosinca održani Božićni koncerti

Na koncertima su se mogle čuti tradicionalne božićne skladbe/ pjesme koje su pripremili učenici glazbene škole i njihovi učitelji.

1. Božićni koncert GŠ Milka Kelemena u POU Slatina

Održan je u Pučkom otvorenom učilištu Slatina na kojem su sudjelovali: Mali zbor i Početnički solfeggio- učiteljice Andrea Kligl i Sara Mojzeš; Plesna radionica- voditeljica Maja Radojević; Učenički zbor- učiteljica Andrea Kligl, klavirska pratnja korepetitor Josip Jagušić; Tamburaški orkestar i Početnički solfeggio- Andriana Jaković; Puhački orkestar- učiteljica Jelena Škvorc.

2. Božićni koncert GŠ M. Kelemena u koncertnoj dvorani

Koncert se održao u 17 sati. Sudjelovali su učenici koje su pripremili učitelji: Petra Subotičanec, Siniša Ivček, Ivan Manjkas, Ines Jagec, Josip Jagušić, Melita Manjkas Bacinger, Silvio Gumbarević.

3. Božićni koncert GŠ M. Kelemena u koncertnoj dvorani

Koncert se održao u 19 sati. Sudjelovali su učenici koje su pripremili učitelji: Jelena Škvorc, Filip Janković, Sara Mojzeš, Alen Vlašiček, Korana Perlić, Andriana Jaković, Miloš Cvjetković, Robert Čavlović.

objavio: Andrea Kligl   datum: 19. 12. 2018.

« Ožujak 2024 »