Dan škole 2023.

Dan škole obilježen je događajima i koncertima:

27. ožujka- posjeta Spomen sobi Milka Kelemena

30. ožujka- koncert učenika GŠ Milka Kelemena, te gostiju iz Glazbene škole Jan Vlašimsky Virovitica, Glazbene škole Szigetvari Weiner Leo i Glazbene škole Franje Kuhača Osijek.

31. ožujka- koncert učitelja GŠ Milka Kelemena i Szigetvari Weiner Leo.

05. travnja- radionica "Komponiranje" za učenike 5. i 6. razreda

27. ožujka Dan škole obilježen je posjetom učenika 6. razreda Spomen Sobi Milka Kelemena u Zavičajnom muzeju u Slatini, uz pratnju učiteljice Sandre Pavić.

30. ožujka, na dan rođenja Milka Kelemena, naša škola obilježila je 29. rođendan svečanim koncertom učenika naše škole. Uz roditelje, učenike i učitelje, koncertu su prisustvovali i brojni gosti. Na samom početku prisutne je pozdravio ravnatelj škole Antonio Brzica koji je istaknuo uspjehe i nagrade učenika iz protekle godine, te događanja naše škole. Prigodne govore održali su i gradonačelnik grada Slatine Denis Ostrošić kao i pročelnica upravnog odjela za obrazovanje i demografiju VPŽ Martina Bunić. Uslijedio je koncert od 22 točke naših izvrsnih učenika te gostiju iz Glazbene škole Jan Vlašimsky Virovitica, Glazbene škole Szigetvari Weiner Leo i Glazbene škole Franje Kuhača Osijek.

31. ožujka održan je koncert učitelja GŠ Milka Kelemena i Szigetvari Weiner Leo. Prisutne je pozdravio ravanatelj škole Antonio Brzica a zatim i slatinski gradonačelnik Denis Ostrošić. Publika je mogla uživati u djelima poznatih svjetskih skladatelja u dvanaest točaka.

05. travnja održana je radionica pod nazivom "Komponiranje" na kojoj su sudjelovali učenici 5. i 6. razreda GŠ Milka Kelemena Slatina i područnih odjela Orahovica i Voćin. Radionicu je vodila prof. Sara Jakopović, a učenici srednje škole Elly Bašić održali su koncert skladbi koje su skladali učenici iz zagrebačke glazbene škole.

objavio: Andrea Kligl   datum: 3. 4. 2023.