Izlet

Izlet učenika 23.04.2024.

Plan i program posjeta u Zagreb na koncert

23. travnja 2024.

Prema Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija I drugih odgojno obrazovnih aktivnosti izvan škole (“Narodne novine, broj 67/14., 81/15. i 53/21.”) školski izleti su poludnevni i jednodnevni zajednički odlasci učenika u mjestu središta škole ili izvan njega koje organizira i izvodi škola radi ispunjavanja određenih odgojno-obrazovnih zadaća.

Odluka o pripremanju i ostvarivanju izvedbenog plana i programa posjeta na koncert donijelo je Učiteljsko vijeće Glazbene škole Milka Kelemena na 4. sjednici održanoj 31. siječnja 2024. godine.

Posjet na koncert je planiran Godišnjim planom i programom i Školskim kurikulumom Glazbene škole Milka Kelemena za školsku 2023./2024. godinu.

Izvješće o ostvarenom planu i programu izleta dužni su podnijeti voditelji autobusa na Učiteljskom vijeću na prvoj sjednici nakon ostvarenja izleta.

1. CILJ I ZADAĆA POSJETA KONCERTU:

Upoznavanje djece s instrumentima, koncertnom dvoranom, druženje učenika i učitelja.

2. NADNEVAK , TIJEK, ODREDIŠTE I PROGRAMSKI SADRŽAJ IZLETA:

a) Nadnevak, odredište i prijevoznik

23. travnja 2024., Zagreb, koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog

Prijevoznik: Papuktours.

b) Tijek i sadržaj izleta

Ispred autobusnog kolodvora u Slatini voditelj puta Sandra Pavić dužna je doći najkasnije 15 minuta prije polaska, u 7. 45 sati, u Orahovici, voditelj puta Marin Vučković u 7.15 sati, a za Voćin voditeljica puta Mirta Ostrošić u 7.00.

Svaki voditelj puta prilikom dolaska na autobusni kolodvor gdje je autobus parkiran, upoznaje se sa vozačem autobusa i traži broj mobitela kako bi se javo vozaču nakon završetka koncerta da dođu po učenike ispred koncertne dvorane.

Voditelj puta posljednji ulazi i prvi izlazi iz autobusa te zadužuje učitelja koji će biti na izlasku kod zadnjih vrata autobusa.

Prozvati učenike.

Dati učenicima upute kako se ponašati u autobusu.

Označiti pored navedenog imena da je učenik prisutan u autobusu.

Nakon prozivke učenika, polazak iz Voćina u 7.15 (u Slatini je izlazak i učenici se smještaju u drugi autobus), iz Orahovice u 7.30, a iz Slatine u 8.00 sati.

Prilikom dolaska u sam grad Zagreb, voditelji puta dužni su ukratko upoznati učenike s ponašanjem u koncertnoj dvorani i ponašanjem za vrijeme samog koncerta.

Prilikom zaustavljanja autobusa ispred koncertne dvorane, prvo izlazi voditelj puta na prednja vrata i jedan učitelj na stražnja vrata, nakon toga izlaze učenici i formiraju grupu.

Koncert počinje u 12.00 sati.

Nakon koncerta se ide u McDonald's Felix (Heinzelova), Heinzelova 65., Zagreb.

Učenici sami sebi kupuju hranu, stoga je važno da si za navedeno ponesu novac.

Priloženi dokumenti:
Plan_i_program_posjeta_u_Zg_na_koncert_23.04.2024..pdf (705.49 KB)

objavio: Maja Jagić   datum: 14. 3. 2024.