Koncert ansambla HATHOR- harfa i rog

Koncert se održava u četvrtak, 11. travnja 2013. godine, u dvorani glazbene škole u 19.30 sati!

U privitku možete pogledati program koncerta (Hathor).

Tajana Vukelić Peić- harfa

Glazbeno obrazovanje započinje u glazbenoj školi Vatroslava  Lisinskog u Zagrebu. Muzičku akademiju u Zagrebu upisuje 1999. godine, te diplomira 2004. godine u klasi prof. Diane Grubišić. Osvojala je nagrade na državnim natjecanjima učenika i  studenata glazbe. Tokom studija bila je članica nekoliko komornih sastava. U sastavu duo flauta i harfa nastupila je na glazbenim festivalima već tokom studija  Muzičke akademije.

2008. upisuje usavršavanje kod prof. Patrizie Tassini na Konzervatoriju J.Tomadini,Udine, Italija. Profesor je  harfe na glazbenoj školi Pavla Markovca  u Zagrebu. Surađuje s orkestrom opere HNK-a Zagreb,te s orkestrom gradskog kazališta  Komedija.Održala  je  solističke i  komorne  recitale u  Zagrebu, Splitu, Zadru, Senju, Osijeku, Novom Sadu...Snimala je za potrebe Hrvatskog radja i televizije.

Srđan Peić -rog

Srđan Peić, rođen  je 1971.g. u Bjelovaru gdje je završio osnovno i srednje glazbeno obrazovanje. Diplomirao je rog 1994. na Muzičkoj akademiji u Zagrebu u klasi profesora Stjepana Mateića. Dobitnik je nekoliko nagrada na državnim natjecanjima u kategoriji roga i komorne glazbe. Dobitnik je Rektorove nagrade 1993.godine. Djeluje kao hornista u orkestru opere HNK-a u Zagrebu i bavi se pedagoškim radom na glazbenoj školi u Bjelovaru. U Ad Gloriam brassu djeluje od njegova osnivanja.

Priloženi dokumenti:
PLAKAT.doc (269.50 KB)
HATHOR.doc (735.00 KB)

objavio: Andrea Kligl   datum: 4. 4. 2013.