Koncerti pod maskama
Ponedjeljak 12. veljače
1. koncert u 17:00h
2. koncert u 19:00h
I ove školske godine škola tradicionalno oragizira "Koncerte pod maskama".
PROGRAM (prvi koncert 17:00h)
1. V. Zidrum.: Pi, pi, pilići
– izvodi Hrvoje Bošnjak, 1. razred tambure
Učiteljica: Korana Perlić, prof.
2. J. Brahms: Uspavanka
– izvodi Hana Kribl, 1. razred klarineta
Učiteljica: Petra Fürnstein, mag.mus.
3. Cofalik-Twardowski: Medo
– izvodi Jelena Blažević, 1. razred tambure
Učiteljica: Korana Perlić, prof.
4. M. Consiglio: Režiser
- izvodi Iva Lovčanin, 2. razred klavira
Učitelj: Miloš Cvjetković, prof.
5. Allegretto
– izvodi Lana Uvalić, 1. razred klarineta
Učiteljica: Petra Fürnstein, mag.mus.
6. Hrv. nar.: Miš mi je polje popasel
– izvodi Mihael Mandić, 1. razred tambure
Učiteljica: Korana Perlić, prof.
7. Klad'vo bije
– izvodi Elena Boronjek, 1. razred klarineta
Učiteljica: Petra Fürnstein, mag.mus.
8. J. Thompson: Vrteći propeler
- izvodi Gita Špoljarić, 2. razred klavira
Učitelj: Miloš Cvjetković, prof.
9. Nepoznati autor 17. st.: Engleski ples
– izvodi Lana Mandl, 2.razred gitare
Učitelj: Siniša Ivček, mag.mus.
10. Trad. Down by the Walley
– izvodi Davorin Holeš, 2. razred klarineta
Učiteljica: Petra Fürnstein, mag.mus.
11. D. Steibelt: Sonatina u C duru
- izvodi Lorena Oužecky, 2. razred klavira
Učitelj: Miloš Cvjetković, prof.
12. J. Kuffner: Valcer
– izvodi Fran Zelenka, 2.razred gitare
Učitelj: Siniša Ivček, mag.mus.
13. R. Schumman: Divlji jahač
- izvodi Lana Fotez, 2. razred klavira
Učitelj: Miloš Cvjetković, prof.
14. Akis Fillios: Sunny walk
– izvode Max Pavlica, 3.r., Dominik Gaća, 4.r.,
Fran Kovač 4.r., Jan Šarko, 5.r. gitare
Učitelj: Siniša Ivček, mag.mus.
15. T. Uhlik: Čardaš
– izvodi: Diego Pranješ, 4. razred klarineta
Učiteljica: Petra Fürnstein, mag.mus.
16. J. S. Bach: Menuet u g molu
- izvodi Uma Milaščević, 2.razred klavira
Učitelj: Miloš Cvjetković, prof.
17. I. Kovačić: Polka z Denskog
– izvodi Barbara Vukelić, 5. razred tambure
Učiteljica: Korana Perlić, prof.
18. P. Roch: Habanera
– izvodi Leonardo Mandekić, 6. razred gitare
Učitelj: Alen Vlašiček
PROGRAM (drugi koncert 19:00h)
1. Ukr. nar.: Pjesma
– izvodi Josip Brajnović, 1. razred tambure
Učiteljica: Martina Tepeš, mag. mus.
2. G. Martin: Ballerine
- Izvodi Tena Jurlina, 1. razred saksofona
Učitelj: Ivan Manjkas, mag. art.
3. V. Lindsay-Clark: Steely Blue
– izvodi Matej Kokorić, 2. razred gitare
Učitelj: Filip Janković, prof.
4. W. A. Mozart: Blistaj, blistaj
– izvodi Karla Marić, 1. razred tambure
Učiteljica: Martina Tepeš, mag. mus.
5. W. A. Mozart: Blistaj, blistaj, zvijezdo mala
– izvodi Ian Maleković, 1. razred trombona
Učiteljica: Jelena Škvorc, mag.prof.
6. G. Martin: At The King's Court
- Izvodi Dora Bačani, 1. razred saksofona
Učitelj: Ivan Manjkas, mag. art.
7. J.S.Bach: Gavota
– izvodi Anja Kosijer, 2. razred gitare
Učitelj: Filip Janković, prof.
8. Twinkle Twinkle Little Star
- Izvodi Jakov Vašiček, 1. razred saksofona
Učitelj: Ivan Manjkas, mag. art.
9. W. A. Mozart: Blistaj, blistaj
– izvodi Fran Kozjak, 1. razred tambure
Učiteljica: Martina Tepeš, mag. mus.
10. L. van Beethoven: Škotski ples
– izvodi Iva Drokan, 2. razred flaute
Učiteljica: Melita Manjkas Bacinger
11. J.S.Bach: Gavota
– izvodi Valentina Mazok, 3. razred violine
Učiteljica : Ines Jagec, prof.
12. R. Matz: Ples komaraca
– izvodi Nika Šimić, 3. razred tambure
Učiteljica: Martina Tepeš, mag. mus.
13. D. Bogdanović: Stari auto
– izvodi Ino Pavić, 3. razred gitare
Učitelj: Filip Janković, prof.
14. M. Pleteršek – Blašković : Concertino za Carolinu u D-duru
- izvodi Tamara Mendroš, 2. razred violine
Učiteljica: Ines Jagec, prof.
15. Cofalik-Twardowski: Skakavac
– izvodi Frančeska Brajnović, 4. razred tambure
Učiteljica: Martina Tepeš, mag. mus.
16. J. Porret - Concertino No. 3;
- izvodi Lorena Novković, 4. razred trube
Učiteljica: Jelena Škvorc, mag.prof.
17. I. Kovačić: Polka z Denskog
– izvodi Nikol Nikšić, 4. razred tambure
Učiteljica: Martina Tepeš, mag. mus.
18. A. Kozlowski: Mali orguljski preludij
- izvodi David Benc, 4. razred harmonike
Učitelj: Robert Čavlović, univ.bacc.mus
19. A. Diabelli: Scherzo
– izvodi Lara Vuk, 3. razred gitare
Učitelj: Filip Janković, prof.
20. P. Proust - Madame Pendule;
-izvodi Anamaria Jokić, 4. razred trombona
Učiteljica: Jelena Škvorc, mag.prof.
21. S.C. Foster: O, Susanna
– izvodi Iva Štraleger, 4. razred tambure
Učiteljica: Martina Tepeš, mag. mus.
23. T. Uhlik: Jazz Sonatina
– izvodi: Ena Knežević, 5. razred saksofona
Učitelj: Ivan Manjkas, mag. art.
Korepetitor: Josip Jagušić, mag. mus.
« Svibanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 |
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |