Održan XX. koncert mladih slatinskih glazbenika

Koncert je održan 4. studenog 2018.

Ogranak Matice hrvatske u Slatini organizirao je XX. koncert mladih slatinskih glazbenika. Nastupali su najuspješniji mladi slatinski glazbenici koji su tokom godine sudjelovali na brojnim natjecanjima i nastupima.

Tea Gumbarević, učenica 2. razreda srednje škole harmonike Glazbene škole Alberta Štrige Križevci.
Veronika Tkalčević, Sara Škiljić i Simona Sabljak, učenice 6. razred flaute Glazbene škole Milka Kelemena Slatina.
Mario Novaković, student 3. godine klavira Muzičke akademije Zagreb.                Veronika Brzica, učenica 2. razreda srednje škole saksofona, Glazbene škole Jan Vlašimsky Virovitica u pratnji korepetitorice Sanje Spahija.
Max Pavlica, učenik 4. razreda, Dominik Gaća, učenik 5. razreda, Fran Kovač, učenik 5. razreda i Jan Šarko, učenik 6. razred gitare Glazbene škole Milka Kelemena Slatina.
Mario Novaković, student 3. godine klavira Muzičke akademije Zagreb.                  Leonarda Dušak, studentica 1. godine gitare Umjetničke akademije Osijek.

Mladi glazbenici oduševili su brojnu publiku, a slatinski ih je Ogranak Matice hrvatske na kraju koncerta nagradio knjigama, izdanjima Matice hrvatske iz edicije Stoljeća hrvatske književnosti.

Nastup možete pogledati u našoj foto i video-galeriji.

Priloženi dokumenti:
PROGRAM_2018.doc (52.00 KB)

objavio: Andrea Kligl   datum: 30. 10. 2018.